Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ
 
Wiadomości
Sport
Nie przegap
Nowe Galerie Foto
Ładowanie galerii zdjęć...
więcej...
reklama
14
Maja 2024
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Bonifacy, Jeremiasz,
Wiktor
Do końca roku 231 dni.
Start arrow Leszno arrow The Best of DJ Inox

The Best of DJ Inox

The Best of DJ Inox

29.04.2009. Radio Elka
inox100.jpgZnany z anteny Radia Elka DJ Inox czyli Waldemar Kaczmarek jest bohaterem filmu dokumentalnego, powstającego z okazji zbiegających się dwóch jubileuszy, związanych z jego pracą zawodową: 15-lecia pracy w klubach i 5-lecia pracy w radiu.
Dyżurny reporter: 667 70 70 60




Film będzie trwał w 60 minut i bedzie próbą opowiedzenia 15-letniej historii pracy jednego z najpopularniejszych DJ’ów w Polsce, w rankingu DJ-ów FTB.pl znajduje się w czołówce już od kilku lat, aktualnie plasuje się na czwartej pozycji. - Zgodziłem się na ten film, bo pokazując historię własnego życia, chcę przekazać kolejnym pokoleniom, że aby stać się dobrym didżejem, trzeba naprawdę mocno kochać muzykę i dawanie
radości ludziom, a po drugie - ciężko pracować nad sobą. Aby dojść do miejsca, w którym się teraz znajduję, musiałem się zdecydować na wiele wyrzeczeń, musiałem całe swoje życie podporządkować tej pasji, zjechać Polskę wzdłuż i wszeż, co zawsze robiłem z wielką radochą, mimo że często odbija się to na życiu prywatnym
- mówi DJ Inox.

„The best of DJ INOX”, bo taki tytuł będzie nosił film, jest to bodaj pierwszy polski dokument, opowiadający historię jednego dj’a, widzianej z perspektywy organizatorów imprez i eventów, współpracowników, a także najbliższej rodziny. - Wreszcie będziecie mogli poznać moją mamę, w której zawsze miałem pełne wsparcie - mówi, już poza kamerą, DJ Inox.

Główną siłą filmu są oryginalne materiały archiwalne, miejscami może nienajlepszej jakości technicznej, nagrywane kamerami VHS czy nawet aparatami, ale zawsze w stu procentach autentyczne. Oczywistym jest, że w filmie nie może zabraknąć materiałów dokumentalnych z największych imprez klubowych w Polsce.

Premiera filmu odbędzie się 10 czerwca o godz. 19:00 w Centrum Kultury i Sztuki w Lesznie (wstep bezpłatny)

Na razie możemy zobaczyć fragmenty filmu w postaci trailera - pierwsza część zmontowana w dość lekkiej, żartobliwej wręcz konwencji kabaretowej, zawierająca materiały, które do ‘oficjalnej’ produkcji raczej nie wejdą; druga - już tak bardziej poważnie. Na efekt końcowy przyjdzie nam jeszcze poczekać kilka tygodni. Jednego możemy być pewni - będzie to film, do którego scenariusz napisało samo życie.


Film ten zostanie wydany na DVD i rozdawany zostanie w klubach polski podczas doskonale znanego cyklu imprez FTB ON TOUR!



The best of DJ INOX - trailer filmu from DJ MonteR on Vimeo.
 
Komentarze (24)
1. Dodane przez Maniak, w dniu - 29-04-2009 16:31
Pozdrawiamy DJ CZOPKE ;) dlaczego zmienił pseudo
2. Dodane przez muzyka & pasja, w dniu - 29-04-2009 16:36
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów. p.s na premierze będę obowiązkowo
3. Dodane przez S, w dniu - 29-04-2009 16:45
Inox
4. Dodane przez Edytka, w dniu - 29-04-2009 16:57
Strata Czasu z Czopką to było coś :) Chętnie wpadne na premiere :) czymam kciuki za Ciebie Waldas :*
5. Dodane przez maxmaniak, w dniu - 29-04-2009 18:31
dziwne dlaczego w relaksie nie bedzie jednej z premier? w koncu troche lat tam spedzil i nadal klubowi renome :/
6. Dodane przez JJ, w dniu - 29-04-2009 18:48
Pytacie dlaczego zmienił ksywkę. Myślę, że po tym jak grał na creamfields przed deppdish i odwalił taką wiochę, że publika nie nie zostawiła na nim suchej nitki po imprezie. Teraz udaje wielkiego wieszcza muzycznego a przypomnijcie sobie jak kiedyś krzyczał "jazda" itp. No ale kolega Żyski ładnie go promuje. 
 
"jednego z najpopularniejszych DJów w Polsce" ten fragment to już przegięcie pały. 
 
ok teraz możecie mnie wyzywać wiskiarze. 
 
Cześć jak czopka.
7. Dodane przez Adam, w dniu - 29-04-2009 19:37
DJ Czopka to DJ w prawdziwym tego słowa znaczeniu, czyli 15 lat kariery i jednej wydanej piosenki. Brawo Czopek! A pisząc, że Inox to jeden z najlepszych DJ'ów w Polsce to czysta obraza dla mistrzów tej dziedziny: Sonic Trip, Jacka Sienkiewicza czy choćby Michała Lazara, który gra słabo, ale przy Szwecu jest Bogiem.
8. Dodane przez ciekawski, w dniu - 29-04-2009 20:43
co to za utworek 1:17?????? 
dobreeee ;) ;) ;)
9. Dodane przez ASIA, w dniu - 29-04-2009 20:51
NO nareszcie Inox najlepszy !!!!!! 
 
POzdrawiam; AsiaKochasia
reklama
10. Dodane przez Edward G. z Ponieca, w dniu - 29-04-2009 20:59
Ny kibiece Unii Leszno nie potrzbujemy didrzejow. Prawdziwi kibice zuzla sluchaja tylko jednej piosenki najczesciej, czyli swietnej kompozycji 'Haj Unia Hej na pelen gaz' I to jest doskonaly utwor, a nie to techno i narkotyki. Degeneraci sluchaja techno i alkocholicy. U nas na tancach w remizie, jak juz pojdzie pare flaszek to wszyscy spiewamy "Hej Unia". Ha! to jest dopiero zabawa. Techno i didrzeje nam niepotrzebne
11. Dodane przez EWKA, w dniu - 29-04-2009 21:15
POZDRAWIAMY DJ .CZOPKE I PAMIĘTAMY JAKIE BYŁY STRATY CZASU Z TOBĄ WALDKU. :) ŻYCZYMY DALSZEJ KARIERYZ SUKCESAMI!!! ;) ;) ;) ;) ;)
12. Dodane przez Ad, w dniu - 29-04-2009 21:58
Adam nie rozróżniasz osób. Dj a producent to 2 inne światy. Dla przykładu, chociażby taki Tiesto. Jest on i Dj(gra) i producentem(tworzy swoje kawałki).
13. Dodane przez karierowicz, w dniu - 29-04-2009 22:57
To już jest szczyt wszystkiego ten człowiek dla kariery zrobi dosłownie wszystko.tylko dzięki wortalu (...) i jego szefów kt5orzy go promują i wciskają na Polskie Eventy zdobył popularność.W świecie dj-skim jest zerem bo wszyscy wiedzą jaką drogą on idzie,nie liczy się znikim i z niczym byle osiągnąć cel,Jako dj ma marne umiejętnośći tylko dzięki aktorstwu nadrabia braki a większość ludzi daje się na to nabrać.(...)
14. Dodane przez TK, w dniu - 29-04-2009 22:38
do "JJ" widać nie śledzisz rankingu DJ... A kiedy ostatnio byłeś na jego imprezę albo na evencie z jego udziałem co??Jak nie byłeś to się nie wypowiadaj bo jednym z najpopularniejszych DJ w Polsce bez wątpienia jest!!! 
Do "ciekawski" ten utworek to Sia - The girl you lost to cocaine(sander van doorn remix) 
jeśli chodzi o Radio Elka "Strata Czasu z Waldkiem to było coś..." 
Waldek według mnie zasłużył na to miano przez ciężką prace jaką wykonał :) 
Pozdro dla Waldka i Tadeusza(DJ MonteR)
15. Dodane przez XxX, w dniu - 29-04-2009 23:02
Sia-The Girl You Lost To Cocaine (stonebridge edit) to ten utworek;P na sunrise 1 klasa;]
16. Dodane przez dejmu, w dniu - 29-04-2009 23:29
Do kom 10 - Marna prowokacja
17. Dodane przez guclavski, w dniu - 29-04-2009 23:49
wszyscy z niecierpliwoscia czekamy na ten dokument ps. napewno sie tam pojawie
18. Dodane przez piotr kaszkur-artysta, w dniu - 30-04-2009 10:08
radiowe shov strata czasu waldek i piotr pamietasz to
19. Dodane przez konio, w dniu - 30-04-2009 10:24
Do kom 10 
Przed wypowiedzią na jakimkolwiek forum proponuję najpierw przestudiować słownik ortograficzny.  
PS Kompozycja 'Hej unia' to najbardziej żenujący chłam jaki słyszałem.
20. Dodane przez D.j's Sfota, w dniu - 30-04-2009 22:50
Inox co mogę powiedzieć BRAWO JESTEŚ WIELKI!!!!Mam nadzieje że Kiedyś tacy jak ja d.j-e będą też znani!!Pozdrawiam Cię i wiem ze to będzie wielki hicior:-))))
21. Dodane przez Adam, w dniu - 02-05-2009 13:31
Ad, ja doskonale rozróżniam osoby, dlatego napisałem, że Czopka to DJ W PRAWDZIWYM TEGO SŁOWA ZNACZENIU. 15 LAT I JEDEN WYDANEJ PIOSENKI, gdyż, DJ tylko gra a Producent wydaje, dla mnie to oczywiste.  
 
Nie będę już się pastwił nad nim, bo nic do Czopki nie mam. Ale prawda taka, że nie jest on nawet w dwudziestce najlepszych polskich DJ.
22. Dodane przez Rom, w dniu - 05-05-2009 10:24
"Zgodziłem się na ten film, bo pokazując historię własnego życia, chcę przekazać kolejnym pokoleniom, że aby stać się dobrym didżejem, trzeba naprawdę mocno kochać muzykę i dawanie radości ludziom, a po drugie - ciężko pracować nad sobą." co to jest za stek bzdur, rozmawialem z tym panem bo chcialem sprobowac swoich sil... dlaczego? bo to lubie. wysmial mnie i tyle pomocy otrzymalem. znany to ty moze jestes do granic leszna..... :( :(
23. Dodane przez Marta, w dniu - 20-05-2009 20:36
na White Sensation pokazał klase i chyba kazdy dj marzy o tym by taka publicznosc bila mu brawa :)
24. Dodane przez lo8, w dniu - 22-05-2009 12:56
na White Sensation pokazał klase a na Creamfields pokazał wioche
reklama
 
Napisz komentarzzasady
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Zabezpieczono reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.
 
Imię:
Komentarz: 
reklama

Dodaj zdjęcia do artykułu zasady
  • Zdjęcia dodawane przez użytkownika muszą dotyczyć tematu artykułu, należy wpisać także do nich komentarz aby uzasadnić ich publikację.
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji zdjęć, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Zdjęcia z komentarzem zawierającym wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Zdjęcia i ich komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
 
 

    WIADOMOŚCI
  • najnowsze
  • komentowane
  • << Previous
  • Next >>
  • <Playback
  • Stop
  • Play >
  • 1
  • 2
  • 1 rok temu
  • 5 lat temu
  • 10 lat temu
  • 15 lat temu
  • << Previous
  • Next >>
  • <Playback
  • Stop
  • Play >
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
reklama
Najnowsze ogłoszenia DOM.ELKA.PL
Lokal 20m2 węgierska... Leszno 1200
Rydzyna - jana kazim... Rydzyna 402759
Mieszkanie 2-pokojow... Leszno 1200
Działka dabcze z wid... Dąbcze 329000
Górka duchowna, 68,1... Górka duc... 169000
reklama
reklama
habit
Dostęp do tej części serwisu tylko dla osób pełnoletnich
Czy masz 18 lat lub więcej?
Tak, oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią
Akceptuj i przejdź dalej
Zrezygnuj